Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022
2022-06-25

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 oraz pożegnanie klasy ósmej i pani Dyrektor mgr Elżbiety Kłusak.

Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymali nagrody  z rąk pani Dyrektor.
Następnie ósmoklasiści podziękowali pani Dyrektor oraz nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie i troskliwą opiekę. Zanim opuścili mury szkoły zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.

Podczas uroczystości pożegnano także kończącą kadencję panią Dyrektor mgr Elżbietę Kłusak. Rada Rodziców oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli podziękowania za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II oraz złożyli życzenia zdrowia, zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionych obowiązków, a także szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Na koniec pani Dyrektor przedstawiła nowego Dyrektora szkoły, którym został mgr Artur Szopa oraz Wicedyrektora mgr Sylwię Klimek-Gizicką.

Absolwentom życzymy powodzenia i dostania się do wymarzonych szkół, a pozostałym uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.