Święto Szkoły
2023-10-18
Patron naszej szkoły – Jan Paweł II jest dla nas autorytetem w codziennym życiu. Staramy się odkrywać i rozumieć głębię Jego nauki. Chcemy, by był dla nas wzorem do naśladowania w dobrych uczynkach, w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich talentów. Nasz Patron uczy szacunku do każdego człowieka, motywuje nas do pogłębiania swojej wiedzy i ciągłego stawiania sobie wymagań.
Co roku uroczyście obchodzimy Święto Patrona naszej szkoły. Z tej okazji uczniowie klasy VII pod kierunkiem p. Zuzanny Piątek, Ks. Roberta Oczkowskiego oraz p. Wiktorii przygotowali uroczysty apel. Pięknie przedstawione wspomnienia związane z Janem Pawlem II, piosenki i wspólnie zaśpiewana „Barka” ulubiona pieśń św. Jana Pawła II uświetniły uroczystość.