Akcja Sprzątania Świata
2023-03-31
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny chętnie przyłączyli się do ,,Akcji Sprzątania Świata".
Już od najmłodszych lat uświadamiamy sobie i innym, jak ważne jest dbanie o środowisko. Niestety, pomimo rosnącej świadomości, nasza planeta wciąż jest zaśmiecana. Nasze dzieciaki postanowiły zadbać o Ziemię. Wszyscy uczniowie wyposażeni w jednorazowe rękawiczki z wielkim zaangażowaniem segregowali znalezione plastikowe butelki, papiery i puszki...
Mamy ogromną nadzieję, że takie akcje jak ta pomogą choć w maleńkim stopniu uratować NASZ ŚWIAT.
W przyszłym roku powrócimy do naszej wspólnej lekcji poszanowania środowiska gdzie poprzez naukę, zabawę i wspólne aktywne spędzanie czasu będziemy pielęgnować wartości ekologiczne.