I miejsce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt!
2023-03-01
Pasmo sukcesów trwa!
Nasze dziewczyny znowu pokazały klasę i na zawodach powiatowych w piłce ręcznej zajęły I miejsce. W eliminacjach zmierzyły się z drużyną z Łodygowic, następnie pokonały waleczne dziewczyny z Wieprza, a w finale kolejny raz przyszło im zagrać z drużyną z Lipowej. Nie było łatwo, bo w szczypiorniaku piłka błyskawicznie ląduje w bramce, a bramkarz ma niewielkie szanse na obronę. Jednak nasze "Złotka" dosłownie zamurowały bramkę i nie dały szans przeciwnikówi na wyprowadzanie skutecznych kontrataków. Kolejny puchar stanie w gablocie naszej szkołyyes Zapamiętajcie te nazwiska:
Plucinska N., Lalik Z., Lach Z., Hryniewicz N., Korzim M., Kłusak K., Kania T., Szołańska W., Pierlak H., Wiercigroch Z., Bogusz L.heartyes